⚡️ 150 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA ⚡️

İŞ ORTAĞIMIZ OLUN

pallazium-bayimiz-olun
E-Bayimiz Olur musunuz?
 • E-bayimiz olmak için hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur
 • Sermayeye ihtiyaç yoktur
 • İnstagram gibi sosyal medya hesapları veya internet siteniz üzerinden ürünlerimizin satışını yapabilirsiniz
 • Satış fiyatının %25’ini komisyon olarak kazanırsınız
 • Tek ihtiyacınız ücretsiz PalBay Uygulamasıdır
 • Sadece müşteri bulun, siparişi bize iletin, gerisini Pallazium halletsin
 • Sipariş verdiğiniz ürünümüz, Pallazium tarafından paketlenip, müşteriye kargolanacaktır
Daha detaylı bilgi için tıkla
...
...
Biz Kimiz?

Pallazium Hakkında

Kadın giyim sektöründe öncü bir marka olma hedefi ile yola çıkmış, Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşterilerine sunan ve bayilik hizmeti vererek isteyenler online iş kapısı yolunu açan bir firmayız.

Sosyal medyada bulunan binlerce takipçimizin sevgisini kazandığımız gibi, her gün Pallazium Bayilik Uygulamamız ile takipçi sayımızı arttırarak e-ticarette öncü bir marka olmayı hedefliyoruz.

PALLAZİUM E-BAYİLİK UYGULAMASI NEDİR?

Pallazium E-bayiliği kısaca; size ait bir instagram mağazası veya diğer online mağazalarınız üzerinden Pallazium ürünlerini satmak ve satılan ürünün satış fiyatı üzerinden %25 komisyon almaktır (Örneğin 100 tl’lik bir ürün sattığınızda 25 tl hesabınıza yansıyacaktır). Ürünün paketlenmesi, kargoya hazırlanması, kargolanması ve ücretinin müşteriden tahsil edilmesi (Müşterileriniz; Kapıda Nakit, Kapıda Kredi Kartı veya Havale seçeneklerinden birini kullanabilir) tamamen Pallazium firması tarafından yaptırılmaktadır.

E-Bayi olabilmek için; sahip olmanız gereken şeyler bir instagram hesabı veya diğer online platformlar ve Palbay (Pallazium Bayilik) Uygulamasıdır. Palbay, geniş ürün yelpazesi ve güncel stoğa sahip yenilikçi bakış açımızı sizlerle buluşturmak adına tasarlanmış bir uygulamadır.

Bu uygulama ile;

 • Tüm ürünlerimizi güncel stok bilgileri ile görebilir,
 • Beğendiğiniz ürünleri instagram hesabınıza veya diğer e-ticaret platformlarınıza yükleyebilir,
 • Aldığınız siparişleri bize ileterek kargolanmasını sağlayabilir,
 • Siparişlerin kargo durumun takip edebilir,
 • Müşteri ile iletişim kurabilir,
 • Karşılaştığınız her sorunda teknik destek alabilir,
 • Yaptığınız satışlara göre ne kadar ücret alacağınızı görebilir ve istediğiniz anda banka hesabına yatmasını sağlayabilir,
 • Satışlarınızın analizini yapabilirsiniz.

KİMLER DAHİL OLABİLİR?

İnstagram hesabına (tercihen takipçi sayısı yeterli düzeyde olan) sahip herkes (veya başka bir e-ticaret paltformu olanlar da) bayi olarak başvurabilir. Bu uygulamaya dahil olmak için sayfamızdaki Başvuru Formunu doldurmanız yeterlidir. Firma yetkilimiz tarafından başvurunuz incelenecek ve telefon ile bilgilendirilmeniz yapılacaktır.


DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

Bayiliğiniz onaylandığı durumda size Palbay uygulamasının kurulumu ve bayilik sistemi hakkında bilgi verilecektir. Uygulamayı kurmanızı müteakip satış işlemlerine başlayabilirsiniz. Bayiliğinizin onaylanmasının ardından 1 ay süreli aday bayilik süreci başlayacaktır. Aday bayilik süresi içerisinde instagram sayfanız/ e-ticaret platformunuz ve yaptığınız satışlar firmamız yetkililerince takip edilecektir.

Adaylık sürenizin başarılı bir şekilde geçmesi durumunda instagram satış teknikleri hakkında teknik destek alma hakkına sahip olursunuz. Firmamız tarafından uygunsuz davranışlarınız tespit edildiğinde, aylık olarak satış kotasını dolduramadığınız durumda veya sizin talep etmeniz durumunda bayiliğiniz sonlandırılacaktır. Pallazium şirketinin herhangi bir sebep göstermeden, bayilik sözleşmesini tek taraflı feshetme hakkı vardır.


İLETİŞİM VE BİLGİ HATTI

Pallazium Bayilik Uygulaması ile ilgili sorularınız, istek ve önerileriniz için temsilcilerimizle bağlantıya geçebilirsiniz.

Hızlı Teslimat

Ürünleriniz en kısa sürede kargoya verilir.

Değişim & İade

İstediğinizde ürün değişimini hemen yapıyoruz.

%100 Güvenli Alışveriş

SSL güvenlikli ödeme imkanı sağlıyoruz.

Kapıda Ödeme

Nakit / Kredi Kartı ödeme seçenekleri sunuyoruz.